[SATILIK] Bu alan ismi "morgtabut.com" satılıktır. İlgilenenler İLETİŞİM bölümünden ulaşabilir.
klimalı tabut

 Bayilik, Satış temsilciliği başvuru formu,

Klimalı Morg Tabut Kurumsal

Vefat eden yakınlarımızı son yolculuklarına uğurlamak, hepimiz için önemli bir vazifedir. Bu vazifeyi yerine getirebilmek bazı durumlarda çok zor olabilmektedir. Günümüz yaşantısı içerisinde akrabalarımız veya ailemiz ile aynı şehirde hatta aynı ülkede bile yaşamıyor olabiliriz. Buda cenaze törenlerine katılmamızı oldukça zor bir hale getirmektedir.

Her yerde imkanlar aynı ölçüde olamaya bilir. Morg hizmeti çok yaygın olarak bulunamamaktadır. Sadece hastanelerde büyük çaplı morglar bazende büyük camilerde yaptırılmış morglar mevcuttur. Bunlar maliyet olarak oldukça yüksektir. Bu morglarda bizlere oldukça uzak olabilmektedir. Burada bekleyen meftalarda bir ömür geçirdikleri evlerinden çok uzakta olmaktadır. Oysaki soğutma sistemli bir tabut veya klimalı taşınabilir morg olarakta tarif edilebilir, evimizde meftamızın muhafazasını sağlaya bilir.

Klimalı morg tabutları kimler almalı?

Klimalı, soğutmalı tabutlar genel kullanıma uygun oldukları için hizmet amaçlı olarak belediyeler, muhtarlıklar ve camiler tercih etmektedir. Bireysel olarakta hayırsever kişiler bunları alarak kurumlara bağışlamaktadırlar. Hayırsever vatandaşlarımız için kampanyalarımız mevcuttur.

Klimalı tabut fiyatları

Klimalı tabutlarımızın öngörülen fiyatları (morg tabutların fiyatı) 2400 TL + KDV dir. Morg tabutlarımız Türkiye geneli teslimatı, kargo ücretleri firmamıza aittir. İsteğe göre yaptırılan farklı klima soğutmalı tabutlar için ücret farkı uygulanır. Toplu alımlarda morg tabutlarımız için kampanyalar mevcuttur. Kampanyalar hakkında bilgi için iletişim formunu kullana bilirsiniz. Sizin ihtiyaç durumunuza göre klimalı morg tabut fiyatlarını öğrenin.
İletişim Bilgileri

Email :
Adres : Marmara Mah. Hürriyet Bulvarı 3.Sk.
No.3 Yakuplu/Beylikdüzü/İstanbul

soğutmalı tabut kroki

Bizi Takip Edin

Morg Tabut ile ilgili Bilgi alın, Sipariş verin